Mokotów
pranie dywanów w Wołominie
Pranie dywanów
i czyszczenie wykładzin
Zamów odbiór
lub zadzwoń 503 143 103
 
 

Mokotów to dzielnica Warszawy położona w lewobrzeżnej jej części, w południowej części miasta. Zajmuje powierzchnię ponad 35 kilometrów kwadratowych, a liczbę jego mieszkańców można przyrównać do ludności sporego polskiego miasta, gdyż wynosi ona około 220 tysięcy mieszkańców.

Mokotów jest dzielnicą w większości mieszkaniową i można tu znaleźć zarówno bloki mieszkalne, ale też luksusowe apartamentowce i okazałe wille, w których na ścianach znajdziemy oryginalne dzieła sztuki, a na podłogach dywany i nietuzinkowe wykładziny dywanowe.

Pranie dywanów i czyszczenie wykładzin to dziedzina, w której się specjalizujemy. Nasza pralnia dywanów przyjmuje takie zlecenia także w tej dzielnicy. Ale nie ograniczamy się do Warszawy... a by maksymalnie ułatwić zlecenie nam takiej usługi można zamówić pranie dywanu i jego odbiór telefonicznie pod numerem ...

Dzielnica Mokotów, ze względu na główną pełnioną funkcję, obfituje także w parki i inne formy zieleni miejskiej, które sprzyjają wypoczynkowi. Do najbardziej znanych należy Pole Mokotowskie, Królikarnia czy Park Arkadia. Nie mogło także zabraknąć zbiorników wodnych (przede wszystkim w dolinie Wisły), wśród których trzeba wspomnieć Jeziorko Czerniakowskie, należące do miejskich rezerwatów przyrody.

Na Mokotowie siedziby swoje znalazły przedstawicielstwa znanych zagranicznych firm, ambasady oraz urzędy państwowe. Można też skorzystać z usług. Przykładem takiej usługi może być pranie i prasowanie garderoby na telefon - z pewnością warto z niej skorzystać, by być zadowolonym i dumnym ze swoich ubrań oraz odpowiednio prezentować się w miejscu pracy, a także współtworzyć wizerunek firmy na wysokim, profesjonalnym poziomie. Zatem... perfekcyjne pranie i prasowanie odzieży czy idealne pranie dywanów - od czego zaczynamy?

ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl


top