Ursynów
pranie dywanów w Wołominie
Pranie dywanów
i czyszczenie wykładzin
Zamów odbiór
lub zadzwoń 503 143 103
 
 

Ursynów to jedna z dzielnic Warszawy. Liczba jego mieszkańców wynosi około 137 000 osób. Dzielnica ta leży w lewobrzeżnej części miasta.

Jest dzielnicą o zdecydowanie mieszkalnym charakterze i jest zwyczajowo dzielona na Zielony Ursynów z domami jednorodzinnymi (wcześniej kojarzony z terenami rolniczymi) oraz Wysoki Ursynów, gdzie przeważa zabudowa blokowa - mieszkaniowa (tworzona w tym miejscu od lat 70-tych XX wieku).

Tak samo jak my wszyscy tak i mieszkańcy Ursynowa mają swoich czworonożnych pupili, a czyszczenie po nich wykładzin i dywanów, które mamy na podłogach może stanowić nie lada wyzwanie. Usuwanie alergenów i usuwanie sierści, przy okazji porządnego prania dywanu nie stanowi jednak tak dużego problemu jak może się wydawać. Wynika to z tego prostego faktu, iż nasza pralnia trafiła ze swoimi usługami "na telefon" także i do tej dzielnicy naszej stolicy.

Mając już wyprany i profesjonalnie odświeżony dywan nie możemy zapomnieć, że mimo mieszkaniowego charakteru Ursynowa oferuje on swoim mieszkańcom możliwość zrobienia zakupów (głównie w centrach handlowych) i skorzystania z dwóch miłych niespodzianek - rezerwatów przyrody: Lasu Kabackiego i Skarpy Ursynowskiej, by móc po pracy poczuć się trochę bardziej bliżej natury. W dzielnicy Ursynów rośnie też najstarszy w województwie mazowieckim dąb - Mieszko I oraz znajdują się: Zespół pałacowo-parkowy w Natolinie czy Ogród Botaniczny PAN.

Kolejne ważne obiekty to z pewnością Centrum Onkologii, Tor Wyścigów Konnych Służewiec oraz Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego.

Jeśli okolica nam nie wystarczy, możemy zaopatrzyć się w bilet i skorzystać z metra, które ma tutaj swój początek.

ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl


top