O firmie

Poznaj Twoich specjalistów od prania dywanów i wykładzin


Przekonaj się, dlaczego warto korzystać właśnie z naszych usług.

Działamy na terenie Warszawy oraz okolic

Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie, jednak nie przeszkadza nam to świadczyć usługi dla klientów zarówno ze stolicy, jak i wszystkich okolicznych miast. Z przyjemnością obsługujemy osoby z Wyszkowa, Radzymina, Wołomina, Pruszkowa, Zielonki, Marek, Rembertowa i innych miejscowości.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, chcących wyczyścić lub naprawić swoje dywany, jak i do klientów instytucjonalnych (firm, urzędów, szkół oraz przedszkoli), które chcą mieć pewność, że usługa prania zostanie wykonana szybko i profesjonalnie.

Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi

W naszej ofercie znajdziesz zarazem usługi związane z praniem i czyszczeniem dywanów, usuwaniem roztoczy, sierści i wielu innych, jak również takie dotyczące ich naprawy (usztywnianie czy szycie). Ponadto, zajmujemy się także całościowym transportem – od odbioru, poprzez czyszczenie, na zwrocie czystego i wyglądającego jak nowy dywanu kończąc.

O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, że blisko 75% naszych klientów pochodzi z polecenia. Natomiast aż 98% są to osoby, które na rzecz korzystania z naszych usług, zrezygnowały z prania parowego, natryskowego oraz tradycyjnego prania w domu.

Używamy tylko nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu

Jako jedni z nielicznych, do czyszczenia dywanów wykorzystujemy nowoczesną metodę prania dywanów na wskroś.

Dywanów nie pierzemy odkurzaczami piorącymi typu Karcher. Naszych usług nie wykonujemy też bezpośrednio na podłodze w domu klienta.

Wszystko dlatego, że stawiamy na 100% skuteczność, a tę mogą zapewnić jedynie sprawdzone urządzenia. Do prania używamy bowiem ciężkich maszyn np.: automatów trzepiących, pralnic do dywanów, szorowarek oraz wirówek.

Do każdego dywanu podchodzimy w indywidualny sposób - dobierając narzędzia i materiały, które ochronią jego strukturę, a jednocześnie pozwalają na całkowite pozbycie się brudu.

ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl

Pranie dywanów
top