Praga-Południe
pranie dywanów w Wołominie
Pranie dywanów
i czyszczenie wykładzin
Zamów odbiór
lub zadzwoń 503 143 103
 
 

Dzielnica jest położona w prawobrzeżnej części miasta i, mimo utrzymującej się przez wiele lat złej sławie jeśli chodzi o bezpieczeństwo, liczba jej mieszkańców i tak wynosi w przybliżeniu 180 tysięcy. W niepamięć odchodzi jej wizerunek z lat 90-tych, kiedy to Pragę-Południe kojarzono przede wszystkim ze Stadionem Dziesięciolecia i największym na kontynencie Jarmarkiem Europa.

Praga-Południe jest rozległą dzielnicą rekreacyjno-sportową Warszawy. Jest to obecnie znane centrum nocnego życia towarzyskiego z gwarnymi winiarniami i koktajlbarami. Branża ta, ze względu na swoją specyfikę, boryka się z uciążliwymi plamami na dywanach, wykładzinach, obrusach oraz z zapachami, które trzeba systematycznie usuwać.

Nasza pralnia dywanów oferuje na terenie tej dzielnicy i okolic, w ramach swoich usług "na telefon" ozonowanie, które pozwala pozbyć się nieodpowiednich zapachów, a które jednocześnie realnie usuwa ich przyczynę.

W oczach ludzi z okolicy Pragi-Południe jest ona miejscem atrakcyjnym ze względu na powstające tu nowe obiekty kulturalne i rozrywkowe oraz mieszkania. Według niektórych opinii posiadanie mieszkania w tej dzielnicy to prestiż i na ich zakup może sobie pozwolić głównie współczesna "bananowa młodzież". Ponadto restauracje nie należą do tanich. Nie brakuje też nietypowych, ekskluzywnych knajpek.

Obecnie powstaje tu coraz więcej nietypowych kawiarni, klubów czy restauracji, m.in. wegańskich, gdzie przy tak dużym przepływie klientów nieodzownym zdaje się być dość częste pranie dywanów, niejednokrotnie stanowiących główny punkt wystroju lokalu. Najlepiej połączyć takie działania z impregnacją świeżo wypranej powierzchni, by klienci mogli dłużej cieszyć się widoczną świeżością.

By osiągnąć najlepszy efekt końcowy właściciele powyższych miejsc, ale również mieszkań i domów, zlecają nam również indywidualne obszywanie posiadanych wykładzin, by najlepiej dopasować ich kształt do swoich wizji. Praga-Południe znana jest również z fabryki Wedla. Przyjęło się nawet określenie, że dzielnica ta "pachnie czekoladą”.

ZGLOSPRANIE.PL K. RUTKOWSKI SPÓŁKA JAWNA
al. Prymasa Tysiąclecia 76E, 01-424 Warszawa
(tymczasowo zamknięte)

ul. Świętojańska 181, 07-200 Wyszków
tel. +48 503 143 103, zamowienia@zglospranie.pl


top